Kapat

Boşanmış ve dul kimselerle nasıl konuşulur?

Anasayfa GENEL Boşanmış ve dul kimselerle nasıl konuşulur?

Boşanmış kimseleri, hiçbir za­man kendi kişisel üzüntü ya da öf­kelerini ortaya dökecek bir şekilde konuşmaya itelememelidir. Sonra­dan söyledikleri sözlere pişman ola­bilirler. Çünkü eşlerine karşı olan durumları, duyguları yalnız kendile­rini ilgilendirir. Boşanmış kimselere asla bu boşanmaya ait sorular sormamalı, karşı tarafı kötülemeye kal­kışmamalı, ama “Bütün suç sende” der gibi de konuşmamalıdır.

O daha çok bu boşanma işiyle ilgisi bulun­mayan konulardan söz etmelidir. Boşanmış kimseyi itiraflara zorla­mak, sırlarını açıklatmaya çalışmak çok yanlıştır. Helek, bu tarz konuşmalar yaparak pişmanlığa sürüklemek kişiyi bulunduğu huzurlu vakitlerden alıkoyup depresyona sokar. boşanmış kişilerle bekar olduğunu varsayarak konuşulmalı, önceden bir evliliğinin olup olmadığı sorulmamalı. Zaten muabbetiniz koyulaştığında kendiside size konuyu açıp zamanında yaptığı pişmanlıklardan bahsedecektir.

479675153

Boşanmış bir kişiyle evlenmek ister kadın olsun ister erkek olsun anlaşabiliyorsanız dul olup olmadığının pek önemi yoktur. Fakat bazı kişiler kendi geçmişiyle eşdeğerde eşler aramakta, bu konuda da haklı olduklarını söylemekte yarar var. Eğer siz bir boşanmış kişiyseniz biraz düşündüğünüzde kendi durumunuza eş değer birini bulup 2. bir evliliği yapacağınız kişiyi mantıklı bir seçim yaparak belirleyeceksiniz.

boşanmalar neden kaynaklanıyor, boşanan kişilerin psikolojisi nasıl olur, boşanmalar türkiyede ne kadar, boşanan kişilerle nasıl konuşulur, dul kişilerin psikolojisi, dul insanlarla nasıl konuşmalı, dul insanlarla nasıl konuşulur,

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

“Boşanmış ve dul kimselerle nasıl konuşulur?” üzerine 1 yorum

  1. ali says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Seçtikleri