İşte Benim Stilim 6. sezon 1. Bölüm Yorumları

TÜMÜ 9 Şubat 2016

İşte Benim Stilim yeni sezonuyla ve yeni yarışmacılarıyla TV8 ekranlarında. Yarışmanın 6. Sezonu startını verdi. İlk yarışmacı juri ve diğer yarışmacıların karşısına çıkan Özge Sarı.

Özge Sarı’nın yeni kombini sarı ve siyahın karışımıyla mini bir elbiseydi. Özge Sarıya ilk olumsuz eleştiri yapan Tuğba ortamı biraz gerdi. Karşılıklı iddaalaşıp ortam azda olsa laf kapışmalarıyla geçip bitti.

Özge Sarıya ikinci yorum Meral’den geldi. Meral: ‘’Bana göre insanların davranışları samimi gelmiyor.’’ Dedi. Ardından İşte Benim Stilim yarışmasının 6. Sezon 1. Bölüm ilk yarışmacısına olumsuz yorum yaparak bu kıyafet, bahsettiğin konuya uymadı dedi.

Diğer yarışmacılarda aynı yorumlarda bulunarak sezonun en çok olumsuz yorumlarını alarak Özge Sarı yerine geçmeden önce jüri karşısına çıktı. Jüri genel olarak yarışmacıların söylediklerini söyleyerek özgeyi eleştirmiş oldu. Halbuki bizim yorumumuzu soracak olursanız bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmiyordu.

Nur Yerlitaş 6 puan vererek ilk yarışmacıyı mutlu etti.

Hakkan Akkaya 5 vererek mutlu etti.

Ivana Sert ise 6 verdi.

Ayakkabı 700 tl

İşte Benim Stilim yarışmasının yeni sezonu 6. Sezon ve 1. Bölümünün ikinci yarışmacısı Dilara Yaşar Mimar bir arkadaşının konferansına gideceğini söyleyip ona göre giyindiğini söyledi.

Esin olumsuz yaparak karmaşık giyindiğini söyledi.

Ortamı azda olsa ilk günün de germeyi başardı.

Tuğba Dilara’ya olumlu yorum yaparak Dilara’yı mutlu etmeyi başardı.

Melike de olumlu ve olumsuz yaparak ortamı azda olsa gerdi.

Sıra Zeynep’e gelince Zeynep seni çok kadın buldum diyerek dilarayı gerdi. Elbisesini genel olarak uyumsuz buldu. Biraz daha böyle dizilerde bulunan küçük kadınlara benzetti. Artık kimden bahsediyor anlayamadık.

Dilara Yaşar yarışmacılardan aldığı olumlu ve olumsuz yorumlardan sonra jürinin karşısına geçti. Hakkan Akkaya ilk eleştiriyi yapmadan önce sütyeniyle biraz oynayıp tam yerine oturttu.

Hakan Akkayanın Dilara’ya ilk puanı 6 oldu.

Ivana Sert eleştirisine olumlu başlayarak eteğin diz altı değilde üstte durması taraftarı. Ivana Sert karışık giyindiğini söyleyerek konuşmasını bitirdi.

Ivana Sert’in Dilara’ya ilk puanı 7 oldu.

Nur Yerlitaş eleştiriye Dilara’nın babasının ameliyat haberini aldığı için üzülerek başlayarak devam etti.

Nur Yerlitaş’ın Dilara’ya verdiği ilk puan 7 oldu.

Genel anlamda olumlu eleştiri yaparak Dilara’yı yerine gönderdiler.

İşte benim stilim TV8 yarışmasının instagram, twitter ve facebook hesaplarına @istebenimstilim olarak ulaşabilirsiniz.

İşte Benim Stilim yarışmasının 6. Sezon 1. Bölümü resmi olarak yayınlanınca buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Üzgünüz, okuduğunuz bu içerik şuanda yorumlara kapalıdır. Daha sonra tekrar deneyiniz.