Serenay Aktaş Diziden Ayrıldı Mı?

Survivor All Star’dan elendikten sonra Kocamın Ailesi’nin kadrosuna dahil olan Serenay Aktaş sürpriz bir şekilde diziden ayrıldı.

Dizinin yapımcısı Banu Akdeniz Instagram hesabından yaptığı açıklamayla Serenay Aktaş’ın dizide yer almayacağını açıkladı..

Bunu görüntü atarak instagramdan duyurdu. Binlerce kullanıcının anında görmesi ve haber konu olması görüntüyü paylaşmasıyla bir oldu. işte o görüntü:

kocamın ailesi açıklama
Serenay Aktaş Kimdir?

Bakırköy’de doğdu. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Zeytinburnuspor’da görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş‘ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 1 Ekim 1993
Eğitim Durumu : Ön Lisans
serenay aktaş 3 (5) serenay aktaş 3 (4) serenay aktaş 3 (3) serenay aktaş 3 (2) serenay aktaş 3 (1) serenay aktaş 3 (5)
feeb12cc820c4d9a1c20fd0a9d764c82fft107_mf5107051-620x330serenay-aktaş-survivor-3

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Bırakın…

serenay aktaş diziden ayrıldı, serenay aktaş kocamın ailesi dizisi, Serenay Aktaş Kimdir, serenay aktaş biyografisi, serenay aktaş neden ayrıldı, serenay aktaş diziden ayrılma sebebi, serenay aktaş diziye neden veda etti, serenay aktaş kocamın ailesi dizisinden neden ayrıldı, serenay aktaş kocamın ailesi dizisinden ayrıldı mı, serenay aktaş kocamın ailesinden neden ayrıldı, serenay aktaş ayrıldı
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.