Kapat

Şişli Lingual Ortodonti Hizmeti

Anasayfa SAĞLIK Şişli Lingual Ortodonti Hizmeti

Şişli Lingual Ortodonti Hizmeti

Halk arasında görünmez diş teli, görünmeyen diş teli, gizli diş teli gibi ifadelerle tanımlanan lingual ortodonti (Incognito Tedavisi) klasik diş teli tedavisinde olduğu gibi braketlerin dişlerin ön yüzü yerine arka yüzüne yapıştırılarak çapraşık dişlerin tedavi edilmesine verilen isimdir. Bazı bilgilere göre son zamanlarda Şişli lingual ortodonti tedavisi yaptırmak isteyen hastaların uğrak noktası haline geldi.

Kimler Lingual Ortodonti Tedavisi Talep Ediyor?

Lingual ortodonti tedavisi hem çocuk hem de yetişkin hastalardan talep görmektedir. Çoğunlukla estetik görünümüne önem veren hastalar talep ediyor demek mübalağa olmaz. Mankenler, iş adamları, sporcular ve ünlüler lingual ortodonti (görünmez diş teli) tedavisini isteyenlerin başında geliyorlar.

Lingual Ortodonti Tedavisi Fiyatları

Lingual ortodonti tedavisi diğer metal ve porselen diş teli tedavilerine göre fiyatları bakımdan bir miktar farklılık göstermektedir. Tedavinin kişiye özel olması ve ürünün yurt dışından getirilmesi fiyatın diğer ortodonti tedavilerine göre bir miktar daha yüksek olmasının arkasında yatan sebeplerin en başında gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Seçtikleri