GENEL

14-17 EKİM’DE YURTDIŞINDA GENÇLİK SEMİNERİNE NE DERSİN?

14-17 Ekim: 2014, Doğu Avrupa ve Güney Kafkasya, Kişinev, Moldova Cumhuriyeti bağlamında gençlik katılımı Semineri

images (14)
Seminerin amacı sunmak ve 2014 ilk dönem AB-Avrupa Konseyi gençlik ortaklığı tarafından düzenlenen gençlik katılımı uzmanların yansıma grubunun bulguları tartışmak ve DAKA bölge için kendi alaka incelemek için.

Seminer gençlere hitap etmektedir, Doğu Ortaklığı ülkeleri (Ermenistan, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Gürcistan ve Moldova), Rusya Federasyonu, Visegrad adlı gençlik STK’ları, gençlik çalışanları, gençlik liderleri, eğitimciler, araştırmacılar ve gençlik politika yapıcılar temsilcileri . ülkeler (Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Slovakya), ve üye Avrupa Konseyi ve Avrupa Birliği devletleri Tarihi uygulamak için: 17 Ağustos 2014, geceyarısı CET.

Daha fazla bilgi edinin: http://bit.ly/1mRlF9D

KAYNAK: http://eurodesk.ua.gov.tr/avrupa-firsatlari-duyurular/0082.aspx#sthash.iNqVtdmE.dpuf

 

NOT: https://www.facebook.com/hayatpedi sayfamızı beğenin ve son makalelerimizden haberdar olun.

Bilgiyi kendinize hizmeti bize bırakın…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı