BİLGİ

2020 Saç Kesim ve Modelleri

 

Günün modasını takip eden kadınlara özel olarak oluşturulmuş olan frisuren 2020 modasına uygun saç renkleri, kesim ve modelleri ile tarzınızı yenileme imkânı bulacaksınız.

Bob Kesim

En başarılı frisuren mittellange 2020 bob kesim modelleri ile yüzünüze en uygun kesimi belirliyorsunuz. Sizlere ilham kaynağı olacak en yeni bob kesim modelleri ile farklılık yaratacaksınız.

Bob Modelleri

Bob modelleri; yandan ayrılan uzun bob, kıvırcık uzun bob, doku açılı uzun bob, sahil dalgası uzun bob, yuvarlak kesim kenarları dalgalı uzun bob, süper uzun bob, kenarlı ombre uzun bob, künt uçlu uzun bob, vurgulu uzun bob, koyu uzun bob, gümüş gri uzun bob en sevilen modeller arasındadır. Fakat bob modelleri bu yıl oldukça fazla çeşit sunuyor. Diğer bob çeşitleri arasında; sabitlenmiş uzun bob, shaggy esmer uzun bob, aslan yelesi uzun bob, yan süpürme uzun bob, ince detay bob, poker düz bob ve daha fazlası frisuren mittellange haare 2020 görselleri arasında beğeninize sunuyor.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı