GÜNDEM

ABC’nin Scandal dizisi ekranlara veda ediyor

ABC’nin hit rekoru kıran “Scandal” yedinci sezonun yayınlanmasına yaklaşırken bu sezondan sonra dizinin son bulacağı öğrenildi.

THR’nin verdiği demeçe göre, Kerry Washington’u canlandıran Shonda Rhimes üzücü haberi, önümüzdeki hafta dizi takipçilerine haberi duyuracak.

ABC Studios ve Shondaland’daki üreticiler haber hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, Shonda daha önce Scandal gösterimin belirsiz geleceği hakkında açıklama yaptı. Açıklamasında şu sözlere yer verdi.

“Dizinin nasıl sona ereceğini tahmin edebiliyordum ve sonra Donald Trump seçildi. Bir hedefimiz vardı ve artık bunun bizim hedefimiz olup olmadığını bilmiyorum” diyen Shonda, THR’ye bu yılın başlarında konuşmuştu.

Gösterimin şimdiki sezonunda, ev sahibi ülkede gerçekleşen cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle planlanan çizgiden çıkılarak,  önceki sezonlarda sık sık anlatılan Rus hikayelerini terk etmek zorunda kaldı.

Scandal 2012’den bu yana yayında.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı