EĞİTİM

ABD’ de Kısa Süreliğine Eğitime Ne Dersin?

6-9 Kasım 2015: Model Birleşmiş Milletler (MUN) Çalıştayı, Birleşmiş Milletler (UN) Genel Merkezi, New York, ABD 

Çalıştay, MUN danışmanlarına ve dünya genelinde üniversite düzeyinde Model UN programlarını düzenlemede aktif rol alan üniversite veya lise öğrenci liderlerine, UN’de genelde olduğu gibi Model UN simülasyonlarının müzakere sürecini nasıl daha doğru bir şekilde yakalayabileceği konusunda derinlemesine bir anlayış sunmayı amaçlamaktadır.

Çalıştay, konferans hazırlamada liderlik rolüne sahip veya delege olarak katılım sağlamış kişilere yöneliktir. Adayların, çalıştay öncesinde en az bir Model UN simülasyonuna katılım sağlamış olması ve İngilizce olarak iletişim kurabiliyor olması gerekmektedir. MUN konferanslarını düzenleyen veya onlara katılım sağlayan öğrencilere eğitim veren veya onları denetleyen fakülte danışmanları da başvuru yapabilirler.

Öğrenciler veya fakülte danışmanları için herhangi bir katılım ücreti bulunmamaktadır ancak katılımcılar 3 günlük çalıştay süresince tüm seyahat ve yaşam masraflarından kendileri sorumludurlar.

Başvuruları kabul etmek için son tarih 15 Eylül 2015’tir.

Daha detaylı bilgi için: http://outreach.un.org/mun

Kaynak: http://eurodesk.ua.gov.tr/avrupa-firsatlari-duyurular/0541.aspx#sthash.yFkLb0Sn.dpuf

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Aşağıya Yorumlarınızı Bırakın…

Bizi takipte kalın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı