GÜNDEM

Adana’da Çöpte Kesik Bacak Tüyler Ürperten Cinayet

Kesik bacak olayı 3 Aralık’ta Adana Sarıçam ilçesine bağlı Yeşiltepe mahallesinde meydana geldi. Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanları Katı Atık Arıtma ve Ayrıştırma Tesisinde, çuval içerisinde kesik bir kadın bacağı buldular.

Durumu Anında Polise Bildirdiler

Olay yerine gelen polis ekibi sıkı önlemler alarak inceleme başlattı, kesik bacaktan sonra sağ kol bulundu. Kolun ve bacağın aynı kişiye ait olduğu tespit edildi. Diğer parçalar içinde çöplükte aramalar devam edildi. Olay yeri inceleme ekipleri ve Cinayet Bürosu dedektiflerince incelenen bacağın cinayete kurban gittiğini tespit etti. Bunun üzerine ekipler, ceset kimliğini ve katili bulmak için çalışma başlattı. Adana polisi, çöplükte bulunan kadın bacağı ve kolunun Adana’da yalnız yaşayan 27 yaşındaki Songül Erçil’e ait olduğunu belirledi.

Uyuşturucu bağımlısı olduğu belirlenen genç kadının, uyuşturucu kullanmak için gittiği tuvalette, kahvehane çalışanı tarafından boğulduğu belirtildi. Katil, genç kadını boğduktan sonra kafasına çekiçle vurduğunu daha sonrada bıçak vr çekiçle 5 parçaya ayırıp çöp kutularına attığını ifade etti.

Almanya Berlin doğumlu iki çocuk annesi Songül Erçil’i öldürdüğü düşünülen 37 yaşında kahvede çıraklık yapan Fatih K. Gözaltına alındı.

Emniyetteki sorgusunda cinayeti kabul etmeyen Fatih K.’nın olay yerinde yapılan incelemelerde tuvalette kadın saçı buldu. Bunun üzerine mavi ışıkla inceleme yapan ekipler yoğun kan lekelerine rastladı. Bu deliller üzerine cinayeti itiraf eden Fatih K. İfadesinde “çıkmasını istedim, çıkmayınca tartıştık. Ben de boğdum. Öldüğünden emin olmak için kafasına çekiçle vurdum. Sonra vücudunu 5 parçaya ayırıp torbalara koydum ve çöpe attım” dediği belirtildi. Songül Erçil’e ait diğer ceset parçalarının da bulunulması için aramalar devam ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı