BİLGİ

Airsoft

Airsoft İstanbul

Airsoft oyunu, bir savaş canlandırma simülasyonu olarak tanımlanmaktadır. 1970’li yılların sonuna doğru ortaya çıkan bu oyun zamanlar değişikliklerden etkilenmiştir. Genellikle 2 veya 2 grup arasında oynanmaktadır. Genellikle çoğu insan tarafından Paintball oyunu ile de karıştırılmaktadır. Ancak bu oyunun kendi içerisinde kuralları bulunmakla beraber oldukça hızlı akan ve dinamik bir oyun olarak oynanır. Oyuncular tıpkı bir askermiş gibi asker kıyafetleriyle oynarlar. Hücum yelekleri, askeri kask ve  miğferler aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Airsoft Silah Fiyatları

Airsoft oyununa dair birçok aksesuar internet üzerinden satışa sunulmuştur. Kullanıcılar internet üzerinden çeşitli araştırmalar ile silah fiyatlarını öğrenme ihtiyacı duyarlar. Kullanıcıların bütün bu ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünleri satışa sunan EVO Sports, kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve bütçelere göre silahlar satılmaktadır.

Tüm bu aksesuar ve silahlara http://shop.evosports.com/airsoft adresi ile mağazadan kolayca göz atabilirsiniz. Ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sonra dilerseniz bu oyun adına oluşturulan mağazadan kolay bir şekilde aksesuarları ve silahları temin edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı