GÜNDEM

Ankara’da ki Canlı Bombanın Anıtkabir Görüntüleri

Ankara’da bomba patlatılacağı istihbarat bilgisini alan polisler, Anıtkabir ve eski TBMM etrafında keşif yapan bir şüpheliyi takibe aldı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin başlattığı operasyon ile istihbaratın doğru olduğu ve yerinde bir zamanlama ile büyük tehlikelerin önlendiği görüldü.

Çıkan Çatışmada Öldü

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince yapılan titiz çalışma sonrasında bombacı takibe alınarak, Eryaman’da yaşadığı ve hazırlıkları yaptığı öğrenildi. DEAŞ üyesi bombacı terörist Eryaman’da bir eve baskın düzenlenerek etkisiz hale getirildi. Bombacı’nın ölü olarak ele geçirildiği açıklamalar arasında yer aldı.

ANKARA DA DUZENLENEN OPERASYONLA OLU ELE GECIRILEN DEAŞ'LI TERORISTIN 1992 ADANA DOGUMLU DIYARBAKIR NUFUSUNA KAYITLI AHMET BALIK OLDUĞU KESINLESTI. TERORISTIN ANITKABIR VE ESKI MECLIS CIVARINDA YAPTIĞI KESIF VE GOZETLEME FAALİYETLERİNE ILISKIN FOTOGRAFLAR ORTAYA CIKTI. FOTOGRAF : ANKARA (DHA)

ANKARA ERYAMAN’DA EYLEM HAZIRLIĞINDA OLDUĞU BELİRLENEN VE GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONLA ETKİSİZ HALE GETİRİLEN DEAŞ MENSUBU AHMET B. ADLI TERÖRİSTİN, ANITKABİR’DE YAPTIĞI KEŞİF FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI. (İLKER TURAK/ANKARA-İHA)

Adana Doğumlu Çıktı

Ankara Emniyeti’ne bağlı polisler tarafından Eryaman’da düzenlenen operasyonda “teslim ol” ikazına uymayan ve kaçmaya çalışırken karşılık veren İŞİD’li terörist öldürüldü. Anıtkabir’de yaptığı keşif sırasında MOBESE kameralarının çektiği görüntüler ortaya çıktı. Kimliği tespit edilen İŞİD’li terörist, Adana doğumlu 1992 doğumlu çıktı. Terör örgütüne ait bombacının adının da Ahmet B. olduğu öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı