MAGAZİN

Ariana Grande Eşcinsel Evliliğe Hayır Diyen Dört Jüriye Seslendi!

Moonlight isimli yeni albümü üstünde çalışan güzel şarkıcı Ariana Grande 28 Haziran Pazar akşamı New York’ta ki 2015 Gay Prideetkinliğinde  sahne aldı. 22 yaşındaki yıldız Amerika’da ki eşcinsel evliliğe evet deme yasasına hayır diyen dört jüriye bir röpörtajında seslendi:

Olduğunuz kişiyle gurur  duyuyorsanız, ses çıkarın. Olduğunuz kişiyi seviyorsanız, ses çıkarın. Amerikalı olmaktan gurur duyuyorsanız, ses çıkarın. Eğer yüksek mahkemede eşcinsel evliliğe karşı oy çıkaran jürilerin o lanet olası k*çlarını kaldırıp o lanet kutlamaya katılmalarını düşünüyorsanız, ses çıkarın. Eğer o pislikler olmadan bir probleminiz daha ortadan kalktıysa, ses çıkarın.

10373519_1460330240901603_207939984969920446_n

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı