KADIN

Avon satanlar ne kadar kazanıyor?

Avon Temsilcisi olmak ne kadar basit gözükse de aslında biraz zahmetli ve uğraştıcı bir iştir .Ve kazancı oranına göre biraz az alıyor.Sattıgınız ürünlerin toplamının %20 sini alıyorsunuz çevreniz olduğu sürece çok kazandırıcı ve güzel bir iş aslında ama çok az bir çevreniz var ise başlamadan bitirmeniz de yarar var çünkü 100 tl nin aşağısında kargo parasını siz ödemek zorundasınız. Hiçbir para ödemeden sıfır lira ile avona kayıt olarak süper hediyelerden ve yüzde 33 kazanç fırsatlarından yaralanabilirsiniz. Avondan her satışınızdan yüzde 33 kar kazanırsınız. Yani 1000 liralık bir satıştan elinize geçicek kar ücreti 330 liradır. Ayrıca sattığınız kadar puan toplayabilir bu puanlarla elinize gelen panaroma kataloğundan hediyeleri seçebilir ve diğer siparişte hediyenizi alabilirsiniz.

Avon Üyelik Şimdi Ücretsiz! Avon üyesi olmak bir ayrıcalıktır. Avon ailemizde sizide görmekten mutluluk duyarız. Avonda kendi işinizin patronusunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı