GÜNDEM

Bakan Soylu Foça Jandarma Komando Okulunu Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan İzmir Foça’da bulunan Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’na ziyaret. Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına helikopterle gelen Soylu, eğitimler izledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bugün Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Mekezi Komutanlığı’nı ziyaret ederek, eğitim gören jandarmaları ve atış denemesi yapan jandarmaların nasıl eğitim aldıklarını izledi.

Helikopterle komutanlığa inan Soylu, törenle karşılandı. Soylu’ya eşlik edenler arasında İzmir Valisi Erol Ayyıldız’da vardı. Soylu Komando Müzesi’ni geszdikten sonra tatbikat alanına geçerek orada teröristlerle mücadelede yakın alan çatışması ve ev arama eğitim tesisinde eğitim tatbikatlarını izledi. Bakan Soylu keskin nişancı timinin atış eğitimini seyrettikten sonra personellere hediyeler verdi.

Bakan Soylu’ya Eşlik Ettiler

Bakan Soylu’yu Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’na ziyaretinde Jandarma Genel Komutanı, Orgeneral Yaşar Güler, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Ak Parti Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Ak Parti Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz yalnız bırakmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı