GENEL

BALIK BURCU TEMMUZ AYI YORUMU YEŞİM ARPAT

Temmuz ayı, Yükselen BALIK burcu için yaşam mücadelesini, günlük işlerini, sağlığını, rakiplerini ve iş arkadaşlarını temsil eden 6. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde yeni ve güzel bir iş, rakiplerinden öne geçme ve sağlığıyla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Aldığınız her servisten memnun kalacak, bütün işlerinizi büyük bir kolaylıkla halledeceksiniz.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. Kazancınızla ilgili bir konuda hata yaptığınızı fark edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili hassas durumlar yaşayabilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür; Venüs , Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Beklenmedik bir çabuklukla kendinizi yeni bir işte, yeni bir yatırım ve yeni bir harcamanın ortasında veya bir ev değişikliği yaparken bulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızın iyi olduğu, becerikli ve huzurlu bir dönem yaşayacaksınız.

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BIRAKABİLİRSİNİZ

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı