KADIN

Bambu Mutfak Ürünleri | Vasco Home

Mutfak eşyaları üretiminde de kullanılan bambu ürünleri esnek ve kırılması zordur. En hızlı büyüyen bitkiler arasında olan bambu, aynı zamanda doğal olması ve mutfağa hoş bir görüntü vermesi tercih sebebidir. Ürünlerinin doğru kullanılması, ürünlerin ömrünü uzatacak olan bambu, aynı zamanda doğa dostudur. Mutfak ürünleri dışında çorap, battaniye, iç ve dış giyim, yatak çarşafları, nevresim, gıda ambalajı ürünlerinde de bambu kullanılabilir. En çok Çin’de üretilmektedir.

Vasco Home bambu ürünleri ile mutfağınıza eşsiz bir güzellik sağlayan markalardandır. Vasco Home bünyesindeki bambu ürünleri; şık olması ve ekonomik olması ile dikkat çekmektedir.

Bambu fincanlar, bambu ve porselen kullanılarak yapılmış olup Vasco Home markası ile satılan oldukça şık setlerdendir. Güzel bir sunum ve kahveye keyif verecek olan bambu kahve fincanlar tercih edildikten sonra vazgeçilemeyecek ürünlerdir. Bambu sunumlar sevilen insanlar ile içilen kahveye ayrı bir zevk katacaktır. Üstelik sadece fincanlar değil çok fazla sayıda bambu takımlar ile bu keyfi yaşamak mümkündür.

Sunum tabakları, fincanlar, reçellik, kahvaltı setleri, tuzluk ve yağlıklar, şekerlikler, baharatlıklar, çerezlikler, peynir tabakları,

Bambu sofra düzeni, evinize, iş yerlerinize ve sofranıza egzotik bir atmosfer katacaktır.

https://www.vascohome.com/bambu-pmk11

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı