Bambu Mutfak Ürünleri | Vasco Home

KADIN 31 Ekim 2018

Mutfak eşyaları üretiminde de kullanılan bambu ürünleri esnek ve kırılması zordur. En hızlı büyüyen bitkiler arasında olan bambu, aynı zamanda doğal olması ve mutfağa hoş bir görüntü vermesi tercih sebebidir. Ürünlerinin doğru kullanılması, ürünlerin ömrünü uzatacak olan bambu, aynı zamanda doğa dostudur. Mutfak ürünleri dışında çorap, battaniye, iç ve dış giyim, yatak çarşafları, nevresim, gıda ambalajı ürünlerinde de bambu kullanılabilir. En çok Çin’de üretilmektedir.

Vasco Home bambu ürünleri ile mutfağınıza eşsiz bir güzellik sağlayan markalardandır. Vasco Home bünyesindeki bambu ürünleri; şık olması ve ekonomik olması ile dikkat çekmektedir.

Bambu fincanlar, bambu ve porselen kullanılarak yapılmış olup Vasco Home markası ile satılan oldukça şık setlerdendir. Güzel bir sunum ve kahveye keyif verecek olan bambu kahve fincanlar tercih edildikten sonra vazgeçilemeyecek ürünlerdir. Bambu sunumlar sevilen insanlar ile içilen kahveye ayrı bir zevk katacaktır. Üstelik sadece fincanlar değil çok fazla sayıda bambu takımlar ile bu keyfi yaşamak mümkündür.

Sunum tabakları, fincanlar, reçellik, kahvaltı setleri, tuzluk ve yağlıklar, şekerlikler, baharatlıklar, çerezlikler, peynir tabakları,

Bambu sofra düzeni, evinize, iş yerlerinize ve sofranıza egzotik bir atmosfer katacaktır.

https://www.vascohome.com/bambu-pmk11

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Hobi Malzemeleri

Hobi Malzemeleri

26 Aralık 2018
Kalın Topuklu Sandalet

Kalın Topuklu Sandalet

26 Aralık 2018
Sivilce Kremi

Sivilce Kremi

26 Aralık 2018
İlginç Hediyeler

İlginç Hediyeler

27 Kasım 2018
Silikon Tabancası

Silikon Tabancası

27 Kasım 2018
Elbise Tesettür

Elbise Tesettür

27 Kasım 2018