MAGAZİN

Banu Alkan Akbağ’ın Şakasına Uğradı

https://www.mp3yukleindir.com/storage/album/banu-alkan-afroditneremi-1998.jpg

Demet Akbağ’ın şaka programı Çok Aramızda ekranlara veda ediyor. Çok Aramızda bu akşam son bölümüyle ekrana gelecek ve ardından bir daha yayınlanmayacak.

Birçok ünlüye etkileyici şakalar yapan Ünlü Sanatçı Demet Akbağ’ın sunduğu ve yönettiği program Çok Aramızda, sezon boyunca izleyicilerini hem güldürdü hem de eğlendirdi. Sezona veda edek olan program, son bölümünde Banu Alkan Müzikleri, Reyhan Karaca, Seray Sever ve Bülent Serttaş’a şaka yapacak. Çekime çağrıldığını düşünen Banu Alkan, şaka nedeniyle şoka uğrayacak. Yaşadıklarına inanamayacak hale gelecek olan Alkan, hayvanat bahçesinde sinir krizine girecek. Hayvanat bahçesinde bir kaplanın kaçtığı haberi verilince Banu Alkan korkudan zor anlar yaşayacak. Kaçarken bir kargaşayla Banu Alkan bayılacak.

Seray Sever’e de iş toplantısına gittiğini sandığı bir şaka yapılacak. O sırada da farklı kurguyla Seray Sever çılgına dönecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı