takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

beylikdüzü escort bayan

GENELKADIN

BAŞKALARININ KIYAFETİ İLE İLGİLENMELİ Mİ?

Hanımlar genellikle kıyafet soru­nu üzerinde erkeklere oranla çok da­ha titizlikle dururlar. Hatta birçok er­kek, bu yüzden, ”kadınlar birbirlerini kıskandırmak için güzel giyinirler, kendilerini bize beğendirmek için de­ğil…” derler.

Bu söz tüm hanımlara uygun olmasa da, öyle hanımlar vardır ki, komşu ya da tanıdıklarının kıyafetlerini inceden inceye tetkik ederek, onlarla daima boy ölçüşme­ye kalkarlar.

Kendi olanaklarını düşünmeden, çok defa falanca kom­şudan daha güzel bir elbiseye bir mantoya ya da kürke sahip olmak onlar için çok önemli, hayatlarını ze­hir edebilecek bir sorun olur. Oysa, bu hanımlar biraz ufuklarını genişle­ten çalışmalara yönelseler, kendile­rine daha yararlı işler bulsalar, bu kıskançlığın ne kadar anlamsız oldu­ğunu görürler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı