VİDEO GALERİ

Bebeğim Şarkısı İsrail’de Dillerde

Ünlü şarkıcı ve Türk sineması eski oyuncusu İbrahim Tatlıses’in Bebeğim şarkısı İsrail’de The Voice Yarışması’nda Shlomi Shabat isimli Türk asıllı oyuncu tarafından seslendirildi.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in söylediği “Bebeğim” şarkısı İsrail’de bu sıralar çok popüler. Shlomi Shabat isimli Türk kökenli yarışmacı, O Ses Türkiye gibi bir program olan The Voice yarışması İsrail’de katılan ikili düet yaparak İbrahim Tatlıses’in “Bebeğim” parçasını seslendirdiler. Şarkının yarışmada seslendirilmesinin ardından bir çok İsrailliler tarafından çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Sosyal medya devleri Twitter ve Facebook’ta İsrail’li vatandaşlar tarafından çok konuşuldu.

Parçayı seslendiren yarışmacının sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen ve merak edilen videolar arasına eklendiği görüldü.

Shlomi Shabat İsrail’de yarışmada seslendirdiği “Bebeğim” şarkısının Videosu

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı