BİLGİ

Bellona

Bellona bir mobilya markasıdır. Oturma grupları, köşe takımları, salon takımları, televizyon koltukları, televizyon üniteleri, yemek odaları, duvar üniteleri, genç odaları, koltuk takımları, oturma odası takımları, puflar, berjerler, genç odası koltukları, kanepeler, televizyon sehpaları, bebek odaları, yataklar, bazalar, yatak başları, nevresim takımları, kırlentler, çarşaflar, çeyiz seti, bebek grupları, alezler, yastıklar, yorganlar, battaniyeler, genç grupları, yatak örtüleri, oval halılar, daire halılar, köşeli halılar, salıncaklar, masa takımları, mini takımlar, balkon takımları, sandalyeler, tablolar, aynalar, sehpalar ve portmantolar Bellona‘nın ürettiği ürünler arasındadır. Görüldüğü üzere Bellona ev dekorasyonunda ve ev dışı dekorasyonda A’dan Z’ye kadar bir çok ürünü üretebilmektedir. Evini döşemek isteyenlerin beğenisini kazanan Bellona ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

Bellona ürettiği ürünlerin şık, zarif olmasını amaçlamaktadır. Mobilyaların eve hoş bir görüntü sağlaması Bellona’nın tercih sebeplerindendir. Buna ek olarak Bellona mobilya modellerinin işlevsel, fonksiyonal olması da önemlidir. Bir kanepenin hem zarif hem rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanıcıların kanepeyi küçük bir depo olarak kullanması onu tercih etmesine imkan tanıyacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı