BİLGİ

Beyazıt Öztürk Türkiye’yi Terk Ediyor Dedikodusu

Sevilen, başarılı sunucusu Beyazıt Öztürk yıllardır sunduğu “Beyaz Show” ile her hafta evimize konuk oluyordu. Büyük bir hayran kitlesi olan “Beyaz Show” bazen tüm dertlerimizi unutturup bizi gülme krizine sokan tek program, her hafta Cuma gününü heyecanla bekliyoruz “Beyaz çıksında biraz gülelim” diye…

Bu yıl “Beyaz Show” Beyazıt Öztürk’ü baya yıprattı, yorgunluğu artık yüzünden belli olan Beyazıt Öztürk eskisi gibi komiklik yapmıyor bunu ekranada yansıtır olmuştu.

“Beyaz Show” 13 Mayıs Cuma günü, gelen şehit haberleri nedeniyle Beyazıt Öztürk tarafından iptal edildi, Geçen aylarda programında yapılan terör propagandası nedeniyle baya tepki alan Beyazıt Öztürk tüm Türkiye’den özür dilemişti.

Bu olayların yıprattığı başarılı sunucu Beyazıt Öztürk Türkiye’den ayrılarak Barcelona’ya yerleşti, Barcelona’da ev alan ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, sadece program için gelip çekimlerden hemen sonra yine Barcelona’ya gidiyor.

Yaz tatilinide Barcelona’da geçirecek olan ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün önümüzdeki sezon “Beyaz Show’u” sunmayacağı iddia edildi.

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün artık Bercelona’da yaşayacağı Türkiye’ye dönmeyeceği çıkan dedikodular arasında.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı