YAŞAM

BİM 2 Aralık 2016 Cuma Ürünleri

BİM 2 Aralık 2016 hangi ürünler gelecek? BİM marketler zincirinin her hafta Cuma günü 02.12.2016 mağazalarına gelen birbirinden kaliteli ve birbirinden dikkat çekici ürünler, ucuz bir şekilde halka sunulmaya devam ediyor.

BİM’in kuruluşundan bu yana müşterilerine haftaya özel ürünler sunmaya devam ediyor. BİM’in bu hafta yani 2 Aralık 2016 Cuma günü hangi ürünleri getireceğine hep birlikte bakalım.

81 ilde mağazası bulunan uygun fiyatlı market BİM, kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra diğer markalara ait ürünlerde kendi mağazalarında bulunduruyor. BİM marketlerinde daha çok kendi ürünlerinin bulunduğunu hatırlatır, halka diğer ürünlere kıyasla indirimli fiyatlarla ürünler sunmaya devam ediyor. Bu işe yıllarını veren marketler zinciri BİM bakalım bu hafta nasıl sürprizlerle karşımızda olacak.

Haftanın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerinden birisi Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı sadece 49.90 TL fiyatıyla BİM mağazalarında olacak.

Diğer ürünlerden bazıları ise şöyle;

Bay Bayan Eşofman Takımı: 29.50 TL

Erkek Kışlık Gömlek: 24.90 TL

Sürahi ve Saklama Kabı: 9.90 TL

bim-2-aralik bim-2-6-aralik-2016

BİM mağazalarına gelecek olan ürünler hakkında aklınıza takılan sorunları size en yakın BİM marketine giderek, mağaza sorumlusuna sorarak öğrenebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı