BİM 2 Aralık 2016 Cuma Ürünleri

YAŞAM 26 Kasım 2016

BİM 2 Aralık 2016 hangi ürünler gelecek? BİM marketler zincirinin her hafta Cuma günü 02.12.2016 mağazalarına gelen birbirinden kaliteli ve birbirinden dikkat çekici ürünler, ucuz bir şekilde halka sunulmaya devam ediyor.

BİM’in kuruluşundan bu yana müşterilerine haftaya özel ürünler sunmaya devam ediyor. BİM’in bu hafta yani 2 Aralık 2016 Cuma günü hangi ürünleri getireceğine hep birlikte bakalım.

81 ilde mağazası bulunan uygun fiyatlı market BİM, kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra diğer markalara ait ürünlerde kendi mağazalarında bulunduruyor. BİM marketlerinde daha çok kendi ürünlerinin bulunduğunu hatırlatır, halka diğer ürünlere kıyasla indirimli fiyatlarla ürünler sunmaya devam ediyor. Bu işe yıllarını veren marketler zinciri BİM bakalım bu hafta nasıl sürprizlerle karşımızda olacak.

Haftanın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerinden birisi Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı sadece 49.90 TL fiyatıyla BİM mağazalarında olacak.

Diğer ürünlerden bazıları ise şöyle;

Bay Bayan Eşofman Takımı: 29.50 TL

Erkek Kışlık Gömlek: 24.90 TL

Sürahi ve Saklama Kabı: 9.90 TL

bim-2-aralik bim-2-6-aralik-2016

BİM mağazalarına gelecek olan ürünler hakkında aklınıza takılan sorunları size en yakın BİM marketine giderek, mağaza sorumlusuna sorarak öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.