TV

Bu Tarz Benim’de yarışmacı İdil Naz kaluç kimdir?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında en çok göze çarpan yarışmacı İdil Naz Kaluç oldu. 19 yaşındaki İdil Naz Kaluç İstanbul doğumlu. Beden eğitimi antrenörlüğü okuyan İdil Naz Kaluç yarışmada pek çok arkadaşı ile tartışmaya giriyor. Bundan dolayı çok konuşması ve sivri dilli olmasıyla göze çarpıyor.

Yarışma içerisinde ona takılan isim çaçaron oldu.

 İdil Naz Kaluç’un Boyu: 1.67 CM

İdil Naz Kaluç’un Kilosu: 50 KG

İdil Naz Kaluç’un Mesleği: Öğrenci ve Beden eğitimi Öğretmenliği Okuyor.

 Bu Tarz Benim 2. sezonda yaptığı eleştiriler ile dikkatleri üzerine toplayan İdil Naz Kaluç henüz 19 yaşındadır. Bu Tarz Benim 2. sezonda sert çıkışları ile bütün ilgiyi üzerine toplayan İdil Naz Kaluç hemen hemen bütün programlarda yarışmacı arkadaşları ile tartışıyor.

Bu Tarz Benim’ renk katacak isimlerden biri olan genç yarışmacı, sosyal medya üzerindeki yaklaşık onsekiz bin takipçisi ile dikkat çekiyor. Öğrenci olan Kaluç beden antrenörlüğü okuyor.

 Aynı zamanda tenis ve pilates eğitmenliğide yapıyor.

İdil Naz Kaluç’un Hobileri: Yaşam tarzı yüzmek ve spor yapmak.

İleride oyuncu olmayı düşünen Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor. Kendisinin hazır cevap olarak görmekte.

 idilnaz kaluç kimdir, idilnaz kaluç kaç yaşında, idilnaz kaluç nereli, idilnaz kaluçun mesleği nedir, idilnaz kaluçun kilosu kaçtır, idilnaz kaluçun boyu kaçtır, idil naz kaluç okuyor mu, idil naz hakkında herşey, idilnaz hakkında herşey, idil naz ne okuyor,

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı