SPOR

Bucaspor Minikleri Kaza Yaptı

İzmir Torbalı’da minik futbolcuları taşıyan otobüs buzlanma nedeniyle kayınca yol kenarına yuvarlandı. Araçta olan Bucaspor minikleri ufak yaralarla kazayı atlattı.

Türkiye’nin neredeyse her tarafını etkisi altına alan soğuk kış havaları, Ege’nin parlayan şehri İzmir’i de etkisi altına aldı. Buzlanmalar oluşun İzmirin çevre ilçelerinde araçların çoğu kış lastiğiyle yollara çıkmayınca buzlanma nedeniyle kayma tehlikesi geçiriyor. Alışık olmayan İzmirliler, aniden gelen soğuk havalara tutsak oldu. Bucaspor Futbol Akademisi’nin başarılı minik futbolcuları, İzmir Torbalı’ya giderken kaza geçirdi. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan miniklerin yardımına ambulanslar ve emniyet güçleri koştu.

Gizli buzlanma nedeniyle kaydı

Yoğun kış havası yaşayan yurtta, kar ve buzlanma nedeniyle kış lastikleriyle yola çıkmayan vatandaşlar için oldukça zor günler yaşanıyor. İzmir’de Bucaspor’a ait Futbol Akademisi’nin futbolcu minikleri, antrenman için İzmir’in Torbalı ilçesine gitmekte iken Ayrancı yakınlarında aracın gizli buzlanma nedeniyle kaydığı öğrenildi. Minik futbolcuları taşıyan otobüs şoförü, gizli buzlanmayı göremeyince araç kontrolden çıktı. Şarampole devrilen otobüsteki minikler kazayı ufak yaralarla atlattı. Otobüsün  devrilmesi nedeniyle bir çok maddi hasar oluştuğu öğrenildi. Kaza sırasında yoldan geçen vatandaşların da yardımcı olduğu öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı