GÜNDEM

Bylock Soruşturmasında 28 Polise Tutuklama Kararı

İçlerinde emniyet amirlerinin de bulunduğu 28 polis “Bylock” soruşturması kapsamında tutuklanarak, cezaevine gönderildi. Soruşturma, Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütüldü.

“Bylock Soruşturması Bitmiyor”

FETÖ soruşturmalarıyla bağlantılı olduğu bilinen Bylock uygulamasından sohbet ettikleri gerekçesiyle, yolsuzluk yapıldığı anlaşılan 28 polis Hatay Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü bir soruşturmada gözaltına alındı. Polislerin ev adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlenerek gözaltına alınığ ardından tutuklandılar. Bylock soruşturması kapsamında daha öncede bir çok devlet memuru gözaltına alınmış ardından bir çoğu tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Hastanede kontrolleri yapılan polislerin bir kısmı, daha sonradan cezaevine gönderildiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı