GÜNDEMTV

Canlı Yayında Caner ve Annesinin Hasreti Sona Erdi

Yıllar önce bir evlilik programında yaşadığı aşkla gündeme gelmiş, belli bir kesimin sevgisini kazanmıştı. Kimden mi bahsediyorum? Geçen yıllarda yayınlanan bir evlilik programında gelin adaylarından Tülin ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla gündeme oturan Caner Toygar’lı, seyircinin sevgisini kazanmıştı.

Yaşadığı aile sorunları ve aşkıyla birçok kanal’a konuk edilmişti. Gelin adayı Tülin’le mutluluğu bir türlü yakalayamayan Caner Toygar’lı, aradan yıllar geçmesine rağmen ekranlardan kopamadı. Seyircinin yoğun ilgi gösterdiği Caner Toygar’lı Atv’de yayınlanan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı evlilik programına dahil oldu. Gelen taliplerinden çok aile sorunlarıyla gündeme gelen Caner Toygar’lı, canlı yayında annesine olan kırgınlığını dile getirmişti.

Küçükken kendisini bırakıp Almanya’ya giden annesini 5 yıldır görmediğini ve çok kırgın olduğunu ifade etmişti. Almanya’da huzur evinde yaşayan annesine Esra Erol ekibi ulaşmıştı. Damat adaylarından Caner ve annesi Kıymet Hanım dün (9 Aralık 2016) canlı yayında bir araya geldiler.

Canlı yayında buluşan anne, oğul gözyaşlarına boğuldular. Annesine kırgınlığını her zaman dile getiren ve annesini affetmiyeceğini söyleyen Caner, annesini görünce dayanamadı.  Annesiyle 5 yıl sonra hasret gideren damat adayı Caner, annesiyle olan benzerliğiyle dikkat çekti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı