GÜNDEM

Deadpool 2 Dublör Kazasında Yeni Ayrıntılar

Deadpool dublör kadını Joi “SJ” Harris’in ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor. Kaza hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Ön soruşturma, olayın muhtemelen dikkatsizlik, düşük hız kazası olduğu yönünde. Kazayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor. Deadpool 2 ekibini derinden üzen bu kaza günlerdir atlatılamadı.

Son başvuru tarihine göre, SJ, motosikletine çarpmadan önce, saatte yaklaşık 10 milin üzerine çıkmayan dublörlerinin beşini tamamlamıştı.

Dublör, “bir binanın açık kapılarının arasından, beton bir pedin üzerinden ve üç merdivenin üzerine inşa edilmiş ve merdiven inişinde durmuş olan bir rampanın altına” araç sürmeyi içeriyordu.

Durağa gelmek yerine, SJ’nin rampanın sonuna kadar devam ettiği ve motosikletten atılmasına neden olan sert kaldırıma vurduğu bildirildi.

Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı