BİLGİ

Demet Evgar kimdir?

Başarılı oyuncu 19 Mayıs 1980 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro hayatına çok küçük yaşlarda başlamış ve eğitimini tiyatro üzerine almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Dizi ve sinema filmlerinin yanı sıra tiyatroya devam etmektedir.

Demet Evgar hangi dizilerde oynadı?

Demet Evgar Aslı ile Kerem, Bütün Çocuklarım ve Emret Komutanım dizilerinde oynadı. Bir Kadın Bir Erkek isimli dizide başrol oynadı ve çok uzun süre yayın hayatına devam etti. Son zamanlarda reyting rekorları kıran Avlu dizinde başrol oynamaktadır. Diziler kadar tiyatro ve sinema filmlerinde de rom almaktadır. Aile Arasında filmi çok yüksek izlenme oranına ulaşmıştır. Aile arasında sinema filminde başrolü Gülse Birsel ve Engin Günaydın ile paylaşmıştır.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı