GÜNDEM

Diyarbakır’da Bavulda Bomba Paniği

Diyarbakır’ın Bağcılar semtinde bomba paniği yaşandı. Şüpheli bir bavulda bomba ihbarı alındı ve olay yerinde inceleme başlatıldı.

Diyarbakır’ın Bağcılar semti Yenihal Kavşağı’nda hareketli saatler yaşandı. İçinde bomba olduğu iddia edilen bavul, polis ekipleri tarafından etrafı sarılarak kontrol çemberi içine alındı. Çevrede sıkı güvenlik önlemi alan polisler, bavulun bulunduğu yolu araç trafiğine kapattılar. Bomba imha ekibinin de olay yerine müdahele etmesiyle imha ekipmanları hazırlandı. İmha ekiplerinin robotuyla patlatılan bavul boş çıktı.

O sırada hareketli bir başka olay yaşandı. Bavulun bulunduğu noktanın hemen yakınında, son süratle giden şüpheli bir araç göründü. O sırada 3 kez silah ateşlendi ve araba takibe alındı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı