YAŞAM

“Dönerse Senindir” Filmi Beyaz Perdede

Herkesin merakla beklediği Dönerse Senindir filmin vizyon tarihi belli oldu. Ünlü şarkıcı Murat boz ve İrem Sak’ın başrolünde oynadığı film 23 Aralıkta vizyona giriyor.

Cuma günü Seyircisiyle buluşacak olan film hemşire polemiğiyle gündeme gelmişti. Toplam 99 dakika süresi olan filmin yönetmenliğini ise Erol Özlevi yapıyor. Murat boz’un yanı sıra filmde Yasemin Allen, Uraz Kaygılaroğlu, Burak sevinç ve Serhat Özcan yer alıyor. Romantik olan Dönerse Senindir filmin konusu ise uzun süre beraber olan sevgililerin, ayrılmadı ve Mehmet’in ünlü bir şarkıcı olan sevgilisi Selin’i geri kazanmak adına yaptığı birbirinden komik maceralardır. Film vizyona girmeden Murat Boz’un bayıldığı sahnede yer alan hemşireler gündemi salladı. Cinsel içerikli bu görüntülerin hemşireleri ve sağlıkçıları küçük düşürücü olması iddiasıyla Sağlık-sen filmin başrol oyuncuları, yapımcısı ve senaristinden şikayetçi oldu.

Sağlık-Sen filme +13 yaş sınırının getirilmesi için Kültür ve Turizim bakanlığına başvuru yapmıştı. O sahnenin filmden çıkarılmadı için imza kampanyası başlatıldı ama sonuç alınamadı. O çok konuşulan film ise bu hafta vizyonda izleyicisiyle buluşuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı