GENEL

Ediz Çağıran Kimdir?

Son zamanlarda replikleri tüm sayfalarda dolaşan ve sürekli ”Ediz Çağıran Gibi Sevgilim Olsun” Diyenleri duyar iseniz bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim :)) 

Bir çok kişi tarafından iltifat yağmurlarına tutulan Ediz ÇAĞIRAN aslında bir kitap karakteridir …. Evet yanlış duymadınız .Ediz Çağıran bir kitap karakteridir ve herkes  tarafından bilinmesinin nedeni Wattpad Adlı hikaye sitesinde yayımlanmakta olan ”YABANCI” Adlı kitaptan ötürüdür ….

Wattpad de 120 Milyona  ulaşan okuyucu kitlesi ile ”YABANCI” olarak bilinen sevgili yazarımız ”ÖZNUR YILDIRIM” tarafından yazılmıştır.Kitap tam olarak tamamlanmadı ama tabikide tamamlanacaktır .. Ve bir gün kitap raflarında görürseniz hiç şaşırmayın ! Çünkü Yabancı o raflarda yer almayı hakeden birçok güzel wattpad kitabından biridir :))

vqhhy

EDİZ ÇAĞIRAN REPLİKLERİ ;

tumblr_ng0ibr6XtO1raq8ero1_500tumblr_nfuwg0DWNz1tt89l5o1_500

tumblr_n658kmKm7v1tqo6y6o1_500large

10514759_1489308347983920_2104798814873859899_n

 

10959565_1041484205868932_5822818990770541862_n

Düşüncelerinizi yorum olarak paylaşırsanız sevinirim :)) 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. yanlız yabancı öznur yıldırımın annesi değil ta kendisidir. Bunu milyon defa söylemesine karşın hala böyle diyorsunuz. Yabancının annesi değil kendisi.

 2. Öznur Yıldırım Yabancı’nın annesi değil ta kendisi! Wattpadi açıp Yabancı’nın son bölümden sonraki Duyuru adlı patın son cümlesine bakarsanız Öznur’un kaleminden bunun doğruluğunu görebilirsiniz.

 3. Kitap olmayı hakedecek kitabın o olduğunu söyleyebiliyorsun da buna bi yetkin bile yok. İnsanların düşüncelerini incitiyorsun sen buna karar vermezsin. Adını duyuramamış çok daha güçlü kalemler olduğuna da eminim. Böyle saçma sapan şeyler söylediğinizde gerçekten kafanızı koparmak istiyorum. Azıcık adam akıllı düşünen diğer emeklere de saygılı olur. Haddini bil.

 4. Merhaba Ece:
  Öncelikle yorumun için teşekkür ederiz söylediğin şey doğru fakat biz Öznur Yıldırımın yabancının ta kendisi olmadığını savunmuyoruz hem annesi hemde ta kendisidir 🙂

 5. Merhaba Seda :
  Öncelikle yorumun için teşekkür ederiz söylediğin şey doğru fakat biz Öznur Yıldırımın yabancının ta kendisi olmadığını savunmuyoruz hem annesi hemde ta kendisidir 🙂

 6. Merhaba Melike :
  Öncelikle eleştirin için teşekkür ederiz.Yabancının kitap olmayı hakettiğini sadece ben değil Yabancıyı yıllardır takip eden her okuyucu bunu savunur .Bunu söylemeye yetkin yok demişsiniz .Ben başka kitapları Yabancıyla karşılaştırmadım sadece kendi öz düşüncemi beyan ettim bunun neresi yanlış ?Eğer Wattpadi sıkı takip edenlerden isen son zamanlarda ne kadar basit kitapların raflarda yer aldığını bilirsiniz .Zaten sizin dediğiniz gibi adını duyuramamış güçlü kalemlerle yazan bir çok yazar olabilir fakat bunların adının duyrulması için zamanlara ihtiyaçları olduğunu bilmeni isterim 🙂 İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı