Erken’in Annesi Sitem Etti

MAGAZİN 19 Aralık 2016

Son günlerde artan “Yalan haberler” bu sefer ünlü sunucu Ece Erken’i hedef almış, Erken’in trafi kazasından öldüğü bir web sayfası tarafından duyurulmuştu.

Trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği iddia eden o web sitesine karşı Ece Erken’in annesi Nurhan Erken tepkisini ortaya koydu. Sosyal medya devi İnstagram’dan duyuru yapan Anne Nurhan Erken, Ece Erken’in fotoğrafını paylaşarak, altına da not düştü. Sitemini ise o not içerisinde belirtti.

Anne Erken’in çok sinirlendiğini fotoğraf altına düştüğü nottan tüm takipçileri anladı. Notunda yalan haberi paylaşan web sitesine “Şerefsiz” diye hitap ederek, yazan kişiye beddualar etti. Bir anne olarak Allah’a havale ettiğini dile getiren Nurhan Erken’in paylaştığı fotoya birçok beğeni ve yorum geldi. Beğenenler arasında Ece Erken’inde olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Erken hakkında çıkan bu yalan haber ilk değil. Daha öncede çıkan bir haberde Erken hakkında öldü denilmiş, ancak erken çıkıp açıklama yapmış, haberi yapan kişileri mahkemeye verdiğini dile getirmişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.