MAGAZİN

Erken’in Annesi Sitem Etti

Son günlerde artan “Yalan haberler” bu sefer ünlü sunucu Ece Erken’i hedef almış, Erken’in trafi kazasından öldüğü bir web sayfası tarafından duyurulmuştu.

Trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği iddia eden o web sitesine karşı Ece Erken’in annesi Nurhan Erken tepkisini ortaya koydu. Sosyal medya devi İnstagram’dan duyuru yapan Anne Nurhan Erken, Ece Erken’in fotoğrafını paylaşarak, altına da not düştü. Sitemini ise o not içerisinde belirtti.

Anne Erken’in çok sinirlendiğini fotoğraf altına düştüğü nottan tüm takipçileri anladı. Notunda yalan haberi paylaşan web sitesine “Şerefsiz” diye hitap ederek, yazan kişiye beddualar etti. Bir anne olarak Allah’a havale ettiğini dile getiren Nurhan Erken’in paylaştığı fotoya birçok beğeni ve yorum geldi. Beğenenler arasında Ece Erken’inde olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Erken hakkında çıkan bu yalan haber ilk değil. Daha öncede çıkan bir haberde Erken hakkında öldü denilmiş, ancak erken çıkıp açıklama yapmış, haberi yapan kişileri mahkemeye verdiğini dile getirmişti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı