Esra Erol’un hayatı

BİLGİ 16 Mayıs 2016

Büyük bir kitlenin hayranlıkla izlediği ünlü sunucu Esra Erol Özbir kimdir? Nerelidir? Kısaca hayatını öğrenelim hep beraber.

Ünlü sunucu Esra Erol Özbir 12 Mayıs 1982 yılında İstanbulda doğmuştur. Sinoplu bir anne’nin ve ve göçmen bir babanın 5 kızından ortancasıdır.

Ünlü sunucu Esra Erol Özbir’in babadı Seyfi Erol polis memuru, annesi Necla Kaymakçı Erol ise ev hanımıdır. Pervin, Filiz, Eda, Bihter adında 4 kız kardeşi vardır.

Esra Erol Özbir İstanbul Kız Lisesi çini seramik bölümünden mezundur. Üniversite öğrenimini ise Açık Öğretim Fakültesinden bitirmiştir.

Birçok kesimin takip ettiği, hayran olduğu güzel sunucu Esra Erol Özbir kısa zamanda tüm Türkiye’nin sevilen yüzü oldu.

Yaptığı evlilik programı dışında, açtığı Umut evleri ile de birçok kadının sesi olmayı başarmıştır, Birden fazla ödül almıştır bunlardan biride, Altın Kelebek en iyi kadın sunucu ödülüdür.

Güzel sunucu Esra Erol Özbir 2010 yılında, 10 yıllık sevgilisi, iş adamı Ali Özbir ile evlenmiştir, bu evlilikten İdris Ali ve Ömer Erol adında iki oğlu vardır.Mutlu bir evlilik sürdüren Ünlü sunucu geçen günlerde instagramda yayınladığı fotoğrafın altında paylaştığı yazı ile dikkat çekti. Fotoğrafın altında paylaştığı “Sanırdım ki aşklar ancak filmlerde böyle” sözleri ile mutluluğunu dile getirdi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.