SAĞLIK

Estetikte 1 Numara

 

Son zamanlarda artan estetik operasyonları ile birlikte estetik merkezlerinin sayısı da bir hayli artmıştır. Özellikle de kadınlar kaliteli hizmetler veren estetik merkezlerinin kapılarını çalmaktadırlar. Fakat piyasada bulunan her estetik merkezi işini tam olarak icra edememektedir. Her konuda olduğu gibi bu sektörde de dolandırıcılar vardır. Bu yüzden estetik operasyonu olmadan önce estetik merkezleri hakkında araştırma yapmak hayati önem taşımaktadır. Aksi halde sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Eğer Kayseri estetik cerrahi operasyonu olmak istiyor iseniz Prof. Dr. Teoman Eskitşçıoğlu’nun estetik merkezini tercih edebilirsiniz.

Estetik Merkezi Hakkında

Kayseri estetik cerrahi merkezi olarak anılan bu başarılı estetik merkezi yıllardır Kayseri ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm Kayseri yüz germe ve diğer işlemleri yapan doktor Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu’dur. Ayrıca estetik merkezi de bu kişi tarafından yönetilmektedir. Bu estetik merkezi her zaman başarılı operasyonlara imza atmıştır. Estetik merkezlerinde daima kaliteli ve sterilize edilmiş malzemeler kullanılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Eğer siz de kayseri dolgu operasyonları için bu estetik merkezini tercih etmek ve bilgi almak istiyorsanız www.teomaneskitascioglu.com adlı resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da bizzat Kayseri Melikgazi’de bulunan şubesine gidebilirsiniz. Dilerseniz 0352 380 00 80 irtibat numarasını arayabilir bir başka seçenek olarak da info@teomaneskitascioglu.com mail adresine sorularınızı belirtebilirsiniz. Kolayca fiyat bilgisi alabilir ve hizmet hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı