EKONOMİ

Euro Ne Kadar? Euro 26 Ekim 2017 Kuru

Aylardır artış gösteren Euro ne kadar oldu? Euro 26 Ekim 2017 kuru ne kadar? Euro yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan komşu ülkelerdeki krizler, Euroya etkisini gösterdi. Hükümetin politikalarıyla Euro’nun az buçuk düşme eğilimi gösterdiği söylense de Amerika’nın Türkiye aleyhine yapmış olduğu politika ile kat ve kat arttı.

Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı yaptırımları kaldırarak Türk lirasının Euro karşısındaki paritesine etki ettiği de gözlemlendi. Türkiye’ye yakınlık gösteren Rusya, ABD’nin Türkiye’ye uyguladığı politikaların üzerine örtmüş gibi oldu.

Irak ile ilgili yaşanan sorunlar ve FETÖ’ye bağlı olduğu düşünülen ABD konsolosluğu çalışanı hakkında gözaltı kararının çıkması geçtiğimiz haftalarda Euro’yu bir hayli etkilemişti.

Bunun üzerine Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye’ye vize yaptırımı uygulaması ile Euro, Türk Lirası karşısında 20-30 kuruş kadar artış göstererek Euro’nun bu haftaki güncel değeri;

1 Euro= 4,43824399 Türk Lirası

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı