GENEL

Evdeki huzursuzluk iş hayatını etkiler mi?

Evet, insan çalışamaz olur. Birçok hata yapabilir. Dalgın olur. Aklı, fikri, evdeki durumun kötüye gidişiyle ilgili ihtimaller üzerinde toplanmıştır. Sinirleri gergindir.

Çevresindekilere gereksiz çıkışlar yapar. Zaman zaman dikkatsizce bir davranışı yüzünden mesleğini tehlikeye bile düşürebilir. Bir kadının bunu hiçbir zaman aklından çıkarmaması gerekir.

ayni-is-yerinde-calisan-kadin-ve-erkek

Erkeğini elinden geldiği kadar manen desteklemeli, ona bu huzursuzluğu vermemelidir. Evdeki durum yüzünden iş yerinde anormal davranışlar yapabilir. Bu olumsuz davranışlar işten kovulmasına dahi sebep olabilir.

ofis-isyeri-cinsel-taciz-uzgun-mutsuz-kadin-kariyer-mkl

Kadın erkeğini bu konuda huzursuz etmemeli, işyerine daha sakin daha mutlu bir şekilde göndermeli.Aynı şey kadın içinde geçerli kadın eğer çalışıyorsa evdeki mutsuz durumlar kadının da işyerinde olumsuz sonuçlar doğurur.

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı