GÜNDEM

Evlilik Programlarının Tanınan Yüzü Hanife Kayıp!

Daha önce ATV’ de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu evlilik programında kimseyi beğenmemesiyle gündeme gelen gelin adayı Hanife Gürdal, 2 gündür kayıp.

Bayhan’la Gündeme Gelmişti

Henüz 21 yaşında olan Hanife Gürdal yeni sezonda, Esra Erol’un programından ayrılarak Star TV’de yayınlanan Zuhal Topalın sunuculuğunu yaptığı “Zuhal Topal’la” evlilik programına dahil olmuştu. Bir türlü aradığı aşkı bulamayan Hanife Gürdal, açık fotoğraflarıyla da sosyal medya’da gündem olmuştu. Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında adaylarını aramaya devam eden Hanife’ye geçtiğimiz ay, bir ara şarkı yarışmasıyla gündeme gelen Popstar Bayhan talip olarak çıkmıştı. Popstar Bayhan’la tanışma yoluna giren Hanife kısa bir süre sonra yollarını ayırdılar.

En Son Serkan İle Çay İçmişti

En son programda bulunan damat adaylarından Serkan ile bir yola çıkan Hanife, bu ilişkiyi de yürütemedi. 3 gün önce canlı yayında Serkan’la olmadığını adaylarını aramaya devam edeceğini dile getirdi. O günden sonra gelin adayı Hanife Gürdal’dan haber alınamıyor. Program yöneticileri ise Hanife ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Genç kadının nerede olduğu merak konusu oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı