GÜNDEMKADIN

Evlilikte eş tercihi sağlığınızı etkileyebiliyor

Evlilik çok ince bir müessesedir. Gerek ilk kez evlenenler için gerekse ikinci kez evlenenler için eş tercihi, uyumluluu ve anlayışlığı bu konuda takdir ederseniz çok önemli bir mevzudur. Çevremizde boşanmak üzere bir çok örnek var peki bu örneklere baktığımızda hangimiz ders çıkarıyoruz? Çevremizdeki boşanmalara nazaran bir anket yaptığımızda boşanmaların çoğunluğu ne sebepten kaynaklanıyor?

Bunu eğri oturup doğru konuşmak lazım bir gün başımıza gelmeyeceği ne malum? Sağlıklı bir evlilik yapmak için yeni evlenecek adaylara duyurumuz: Kafanıza, yaşam tarzınıza, yaşayış tarzınıza, hobilerinize, görüşlerinize, dünyaya bakış açınıza, damak tadınıza vb. (saymakla bitmez) velhasıl bu saydıklarımıza uygun kafa dengi kişiyle evlilik yapmak evliliğinizin sağlığı için faydalı olacağını bilin.

boşanmalar neden kaynaklanıyor, evlilik nasıl sağlıklı şekilde nasıl ilerler, evlilikte eş tercihi, evlenmek için nasıl bir eş seçmeli, eş seçerken dikkat edilmesi gerekenler, eş seçerken nelere dikkat edilmeli, kadınlar eş seçerken nelere dikkat etmeli,

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı