SAĞLIK

Fitback İle Zayıflamak Artık Çok Kolay

Fitback İle Zayıflamak Artık Çok Kolay

Enerjisi kısıtlanmış gıda olan Fitback sayesinde siz de diğer kullanıcılar gibi kısa süre içerisinde kilo vermeniz mümkün olacaktır.

Günümüzde oldukça popüler zayıflama yöntemlerinden birisi olan enerjisi kısıtlanmış gıdaların kullanımları ile birlikte zayıflamak daha mümkün hale gelmiştir. İnsanlar fazla kilolarından kurtulabilmek için artık diyet ve spor programlarının yerin bu tarz besinlere yönelmişlerdir. En çok tercih edilen besinlerden birisi olan Fitback sayesinde siz de kısa süre içerisinde istenmeyen kilolardan sorunsuz şekilde kurtulabilirsiniz.

Fitback Nasıl Kullanılır?

Günlük tüketeceğiniz öğünler yerine kullanılacak olan Fitback sayesinde siz de kısa süre içerisinde kilo verebileceksiniz. Rahat kullanabilmeniz için öğünler yerine sizler için hazırlanmış olan Fitback paketlerini 250 ml süt ile karıştırarak tüketmeniz yeterli olacaktır. İçerisinde bulunan besinler sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olacak olan vitamin, mineral ya da protein gibi besinleri de alacaksınız. Bu şekilde sağlıklı beslenmiş ve aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olacaktır.

Başlangıç Aşaması

2 gün sürecek olan vücudunuzun ve sizin alışmanız için hazırlanan Fitback paketleri başlangıç aşamasında tüketilecektir. Bu paketler 3’er saatlik arayla 1 günde toplamda 5 öğün olarak kullanmanıza imkan sağlayacaktır. Fitback toz karışımı kullanarak vücudunuzun toplam 1000 kalorilik enerji ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. 2 gün olarak önerilen başlangıç aşamasını 3 haftaya kadar uzatmanız mümkün olabilecektir ancak 3 hafta üzerinde kullanımı önerilmemektedir. Bu kullanacağınız Fitback ürünleri sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olacak mineral ve temek besin ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Devam Kullanımı

  1. günden sonra kullanacağınız paketler başlangıç aşamasına göre daha da azalacaktır. Fitback paketleri günde 2 öğün olacak şekilde tüketilecektir. Geri kalan ana ve ara öğünlerde ise normal besinleri tüketebileceksiniz. Genel olarak sabah ve akşam öğünleri yerine Fitback kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu şekilde daha etkili kilo vermenize imkan sağlanacaktır. Ana öğünlerde kullanacağınız ürünümüz sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan mineral ve temel besinler alınmış olacaktır. Kalorileri ayarlanmış olan diğer öğünler ile de daha etkili kilo vermeniz sağlanmış olacaktır.

Vücudumuz hayatına devam edebilmek için günlük olarak belirli bir miktar kalori harcamaktadır. Eğer alacağınız besinlerin toplam kalorileri bu kalorinin altında olursa kilo vermeniz de mümkün olacaktır. Bu prensibe göre hazırlanmış olan Fitback öğünleri sayesinde hem vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri alabilecek hem de daha az kaloriye sahip öğünler tüketerek sağlıklı kilo vermeniz sağlanacaktır. Eğer siz de sağlıklı kilo vermek istiyorsanız Fitback size yardımcı olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
çapa araç kiralama esenler evden eve nakliyat Adıyaman oto ekspertiz