GENEL

Giovane Gentile casual koleksiyonu ile harekete özgürlük kat

Giovane Gentile casual koleksiyonu ile

Harekete özgürlük kat!

Göz alıcı, fonksiyonel ve kullanışlı casual tasarımlarıyla şehirli erkekleri hareket özgürlüğü ile buluşturan Giovane Gentile, bu sonbahara da damgasını vuruyor. Doğanın tüm renklerini ustalıklı dikimler, inovatif kumaşlar ve sıra dışı kesimlerle buluşturan casual modeller; sportif ceketlerin, su itici montların, pantolon ve gömleklerin yanı sıra şıklıktan ödün vermeyen fermuarlı ya da kapüşonlu eşofmanlarıyla özgünlüğü yeniden tanımlıyor.

Karamel, soft kahve, somon, petrol, indigo, lacivert, ağaç küfü yeşili, haki, koyu yeşil renklerin hakim olduğu geniş bir renk skalası içeren casual modeller, Giovane Gentile’nin 2020-2021 Sonbahar-Kış koleksiyonunun en özgür parçaları olarak gardıroplardaki yerini alıyor.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı