EKONOMİ

Gram Altın Ne Kadar? Altın 26 Ekim 2017 Kurları

Aylardır artış gösteren Gram Altın ne kadar oldu? Gram Altın 25 Ekim 2017 kuru ne kadar? Gram Altın yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan komşu ülkelerdeki krizler, Gram Altın’a etkisini gösterdi. Hükümetin politikalarıyla Gram Altın az buçuk düşme eğilimi gösterdiği söylense de Amerika’nın Türkiye aleyhine yapmış olduğu politika ile kat ve kat arttı.

Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı yaptırımları kaldırarak Türk lirasının Altın karşısındaki paritesine etki ettiği de gözlemlendi. Türkiye’ye yakınlık gösteren Rusya, ABD’nin Türkiye’ye uyguladığı politikaların üzerine örtmüş gibi oldu.

Irak ile ilgili yaşanan sorunlar ve FETÖ’ye bağlı olduğu düşünülen ABD konsolosluğu çalışanı hakkında gözaltı kararının çıkması geçtiğimiz haftalarda Altın’ı bir hayli etkilemişti.

Bunun üzerine Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye’ye vize yaptırımı uygulaması ile Altın, Türk Lirası karşısında kuruş bazında artış göstererek Gram Altın’ın bu haftaki güncel değeri;

1 Gram Altın= 153,01 Türk Lirası

ALTIN (TL/GR)

154,99

22 Ayar Bilezik

140,20

Altın (ONS)

1.274,24

Cumhuriyet Altını

1.014,97

Yarım Altın

495,38

Çeyrek Altın

Alış: 247,69

Satış: 253,88

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı