GÜNDEM

Güvenli Gönderim Ve Kusursuz Paketleme!

 

Nakliye ya da taşımacılık söz konusu olduğunda, firmamız gelişimini her geçen gün biraz daha sürdürür. Kadromuz genişlemeye başladığı gibi aynı zamanda tercih ettiğimiz araçlarda son modeldir. Kosova nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, yurt dışına taşıma süreçleri hakkında çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sürecin hızlanması adına gümrük evraklarının da hazır bulundurulması faydalı olacaktır.

Paketleme Aşamasına Dikkat!

Ürünlerin ya da eşyaların hasar görmemesi adına çalışanlarımız paketleme sürecine özen gösterirler. En ufak bir parça bile darbelere karşı dayanıklı ambalajlara sarılır. Böylelikle araçta giderken sarsıntı ya da çarpma nedeniyle herhangi bir problem yaşanması engellenir. Personellerimiz deneyimli ve tecrübeli olduklarından dolayı sorun yaşanmaz.

  • Yunanistan nakliyat işlemleri sırasında da öncelikle uzmanlarımız ile görüşmeniz önemlidir.
  • Böylelikle tüm süreç, rota ve ödenmesi gereken tutarlar hakkında bilgi edinmeniz kolaylaşır.
  • Basit bir süreç olduğu gibi kaliteli hizmet verildiğinde tüm parçalar teslimat noktasına en kısa süre içerisinde ulaştırılır.
  • İlk kez destek alacaksanız ürünlerin büyüklüğüne göre ödenecek miktarın değiştiğini belirtmek gerekir.

Gönderim Sırasında Araç Takip!

Araçlarımızın tamamında takip cihazı olduğundan dolayı tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Böylelikle bir sorun yaşanması durumunda müdahale etmek kolaylaşır. Gümrükten problemsiz şekilde geçen araçlar, farklı ülkelerdeki talep edilen noktalara teslim edilirler. Kapıda teslimat seçeneği olduğu gibi bir sorun yaşanması halinde profesyonel destek alabilirsiniz. Böylelikle nakliye ya da taşıma işlemleri kısa zaman içerisinde tamamlanır.

Hava Koşullarına Dayanıklı Araçlar!

Hava koşullarına dayanıklı araçlar sayesinde Gürcistan nakliyat sürecinde bile sorun yaşanmaz. Sıcak ya da soğuk havalarda kolayca aktarım sağlandığı gibi herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Tekerler sağlam olmasının yanı sıra içerisinde taşınan üründe çok fazla hasar görmez. İyi şekilde yerleştirildiğinden dolayı sarsıntılara karşı dayanıklıdır.

Taşıma süreçleri hakkında bilgi sahibi değilseniz iletişim servislerimizden destek alabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren personellerimiz sayesinde sorularınız yanıtlanır. Böylelikle paketleme ve ürünleri araçlara yerleştirme aşamaları kısa zaman içerisinde tamamlanır. Şirketimiz sayesinde ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetlerinden yararlanma şansınız ortaya çıkar.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı