MAGAZİNTV

Hadise ve Murat Boz Eminem’in Şarkısını Düet Yaptı

Ünlü sanatçı Murat Boz ve güzel şarkıcı Hadise TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye’de yaptıkları düetle ortalığı yıkıp geçtiler. Hafta içi Cuma günü ve Pazar günü yayınlanan ekranların reyting rekorları kıran programı O Ses Türkiye’de dün Güzel şarkıcı Hadise ile yakışıklı Sanatçı Murat Boz’un düeti damga vurdu.

Eminem’in Şarkısını Seslendirdiler

Acun Ilıca’nın yönettiği, sunuculuğunu Saadet Özsırkıntı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışması her hafta izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Murat Boz, Sibel Can, Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşlerin yaptığı programda Cuma gecesi yine kıran kırana bir yarışma yaşandı. güzel şarkıcı Hadise, Eminem’in “Love Yourself” şarkısını seslendirince, yakışıklı oyuncu Murat Boz’da sahneye fırladı. İkili birlikte seslendirdikleri şarkıda seyirciyi coşturdu. Daha önce isimleri aşk dedikodularına karışan Yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve güzel şarkıcı Hadise “sadece arkadaşız” diye açıklama yapmıştılar. Güzel oyuncu Aslı Enver İle güzel bir aşk yaşayan Murat Boz’un güzel şarkıcı Hadise’yle de olan yakınlığı seyircilerin gözünden kaçmıyor.

Çoğu Zaman Yakın Görüntüleniyorlar

Her defasında Hadise’yle yakın bir şekilde görüntülenen yakışıklı şarkıcı Murat Boz dün gece yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında yine Güzel şarkıcı Hadise ile sarılarak Eminem’in “Love Yourself” şarkısını seslendirdi. Alkış yağmuruna tutulan ikili düetleriyle dinleyenleri mest etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Deniz Aslan

26 yaşındayım, Gastronomi mezunuyum, kitap okumayı ve yazmayı çok seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde gece vardiyasında haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı