GÜNDEM

Hamile Kadına Saldıran Asıl Kişi Tutuklandı

Geçtiğimiz hafta Manisa Turgutlu ilçesinde spor yapan hamile kadın saldırıya uğramıştı. Saldırıyla ilgili bir zanlı tutuklanmıştı ancak tutuklanan zanlının asıl zanlı olmadığı emniyet birimlerince anlaşılınca geniş çaplı operasyon başlatıldı.

“Bir daha bu parkta spor yapmayacaksın”

Olay 08.12.2016 da Manisa Turgutlu’da meydana geldi. Evinin yakınında bulunan parkta spor yapan bir çocuk annesi 32 yaşındaki Ebru Tireli saldırıya uğramıştı. İddialara göre 4 aylık hamile olan genç kadın spor yaptığı sırada, kırmızı bir araba yanına yaklaştı. Kırmızı arabadan inen zanlı ayakkabısını çıkartıp Ebru Tire’linin yüzüne vurdu. Yere düşen 4 aylık hamile kadına “Bir daha bu parkta spor yapmayacaksın, yürümeyeceksin” diye bağırdı. Saldırgan, Ebru Tireli’nin “Yalvarırım vurma, hamileyim” demesi üzerine olay yerinden uzaklaştı. Hastaneye kaldırılan 4 aylık hamile kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay sonrası şikayetçi olan Ebru Tireli olayın şokunu uzun bir süre atlatamadı.

Zanlı Tespit Edilerek Tutuklandı

Olayla ilgili geniş bir çalışma başlatan emniyet müdürlüğü, Mehmet T. adlı bir kişiyi gözaltına almıştı. Suçlamaları kabul etmeyen Mehmet T. “hamile kadını ben vurmadım” diyerek suçsuz olduğunu ifade etti. Görgü tanıklarının kesinlikle bu adamdı demesi üzerine Mehmet T. tutuklanmıştı. Daha sonra, olay günü evde olduğunu çektiği fotoğraflarla kanıtlayan Mehmet T. Delil yetersizliğinden serbest bırakıldı. Ebru Tireli’ye saldıran kişinin başka biri olduğu ve bugün tutuklandığı öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı