KADIN

Hangimiz Sevmedik Dizisine Yeni Kadın Oyuncu

Trt ekranlarında izleyiciyle buluşan Hangimiz Sevmedik dizisinde sular durulmuyor. Ekranları sevilen aile dizisi Hangimiz Sevmedik dizisinin oyuncusu Selen Soydemir, olaylı bir şekilde, başrol arkadaşı ile anlaşamayınca kadrodan ayrıldı.

Güzel oyuncu Selen Soydemir yer aldığı TRT ekranında yayınlanan sevilen dizi Hangimiz Sevmedik setinde oyuncu arkadaşı Can Yaman ile tartıştığı kavganın yargıya kadar uzaması sonucu diziden ayrılma kararı aldı. Selen Soydemir’in kadrodan ayrılması üzerine dizi yapımcıları yeni oyuncu arayışına girdi. Selen Soydemir’in canlandırdığı Itır karakteri yerine kimin geleceği konuşulurken, 2012 Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan Sezgi Senay Akay ile görüşüldüğü iddia edildi. Ancak yapım şirketi bu iddianın asılsız olduğunu güzel oyuncu Yeliz Kuvancı ile anlaştıklarını açıkladı.

Selin Soydemir’in canlandırdığı Itır karakterini güzel oyuncu Yeliz Kuvancı canlandıracak artık. Daha önce birçok dizide yer alan 28 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul Beykent Üniversitesi mezunudur. Daha önce Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kocamın Ailesi gibi sevilen dizilerde yer almıştı. Hangimiz Sevmedik dizisinin kadrosuna katılan güzel oyuncu Yeliz Kuvancı bundan sonra Itır karakterine hayat verecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı