Hong Kong’da Kadın Görevli Raylara İteklendi

KADIN 24 Ekim 2017

Cumartesi sabahı Hong Kong’da bir adam her şey normalken demiryolu güvenlik görevlisini demiryolu raylarına iterek, kayıt yapan kameralara yansıdı.

Korkunç MOBESE görüntüleri mavi gömlek giyen bir adam, demiryolu güvenlik görevlisi olduğu bilinen kadın görevlinin arkasında yürüyerek hiçbir şey yokken durduk yere kadın görevliyi demir yoluna itekledi.

Görevli kadın o sırada demir yollarının arkasında mesai arkadaşıyla muabbet ediyordu. Hiçbir şey yokken görüntülere böyle yansıdı. Güney Çin Gün Post’a göre, aniden mavi renkte tişörtlü adam Yuen Long istasyonundaki görevliyi rayların kenarından itti.

56 yaşındaki adam daha sonra insanlara bakarken görüntülendi. 59 yaşındaki adamın iteklediği kadın piste düştüğü o sırada trenin geçmemesi olası kazayı önledi.

Haberlere göre, polis memurları kimliği belirlenemeyen adamı tren istasyonunun yakınında şüpheli hareketlerle yakalayarak tutukladı. Acımasız adamın Hong Kong kimliğine sahip olduğu öğrenildi.

Polis, daha sonra mağdur olan kadının son durumundan bahsetti. Kadının çenesinden yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını söyledi. Polis olayın iç yüzünü araştırdıklarını söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.