TV

İlişki Durumu Evli Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Show tv ekranlarında yayınlanan, başrollerini  Berk Oktay ve Eda Ece’nin paylaştığı ekranların sevilen dizisi “İlişki durumu karışık” geçen haftalarda 40. Bölüm sonunda final yapmıştı.

Final veren “İlişki Durumu Karışık” dizisi fanlarını sevindiricek bir haber paylaşalım?

Geçen günlerde bir araya gelen “İlişki Durumu Karışık” dizi ekibi Berk Oktay, Seren Şirince, Pamir Pekin ve yapımcı Fatih aksoy akşam yemeğini yiyip eğlendiler. Yurt dışında olduğu için Eda Ece geceye katılamadı.

“İlişki Durumu Karışık” dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy izleyicilere sevindirici haberi verdi, Final veren “İlişki Durumu Karışık” dizisi ekranlara “İlişki Durumu Evli” olarak geri dönüyor.

Aynı kadroyla yine devam edeceklerini söyleyen yapımcı Fatih Aksoy, çok yakında show ekranlarında başlayacağını duyurdu.

Bu haber “İlişki Durumu Karışık” fanlarını baya sevindirirken “İlişki Durumu Evli” dizisi içinde heyecan şimdiden başladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yağmur Kızıl

Trakya Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum. 25 yaşındayım, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hobilerim arasında yüzmek ve satranç oynamak yer alıyor. Editörlük ve post işleri yapıyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum. Gündüz ekibiyle birlikte okuyucuya haberler paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı