takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

beylikdüzü escort bayan

GENEL

Kadın Tunik Modelleri

Hem açık tarza sahip olan hem de tesettür tarza sahip olan kadınlar tarafından kullanılan kadın tunik modelleri, rahatlığı simgeliyor. Dört mevsim boyunca giyilebilen kumaşlara ve özelliklere sahip olan tunik modellerini diğer modellerden ayıran özelliği biraz daha uzun olmasıdır. Düşük omuzlu ya da omuzlara oturan tasarımlara sahip olan tunik modellerinin boyu belden aşağıya, diz üstü ya da dizin biraz altındadır.

Kadın Tunik Çeşitleri

Kadın tunik çeşitleri içerisinde düz ve klasik modellerin yanı sıra spor ve desenli modeller de mevcuttur. Düz modellerde sadece renk kullanımına yer verilir. Ön kısımlarında kanguru cep modelleri, arka kısımlarında kapüşon modelleri ve yaka kısımlarında ise V, yuvarlak, hakim ya da boğazlı gibi modelleri mevcuttur.

Kadın Tunik Fiyatları

İç kısmına gömlek ya da tişörtle salaş bir şekilde ya da tek başına kullanılabilen kadın tunik fiyatları açısından da memnun edicidir. Her açıdan rahat ve güvenilir bir alışveriş için https://www.hadisegiyim.com.tr/kadin-tunik-modelleri adresi sizleri bünyesine bekliyor. İstediğiniz yerden girebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

MİTHAT GÜRPINAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim. Hayatpedi.com sitesinin hem haber editörü hem de yönetici editörüyüm. Sitenin yazılım ve editörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktayım. Ulaşmak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilirler. mithatgurpinar@hayatpedi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı