“Kayıp Çocuklar Dilendiriliyor” İhbarı

YAŞAM 15 Aralık 2016

Olay geçtiğimiz yıl Tokat Reşadiye ilçesinde meydana geldi. Tokat Reşadiye İlçesi’nde yaşayan 5 yaşındaki Dursun Kaplan ve 8 yaşındaki Bayram Erol oynamak için gittikleri parktan bir daha dönmemişlerdi.

Görgü tanığı ihbar etti

Uzun süre haber alamayan aileler polise haber vermişlerdi. Kayıp olan çocukların 351. Gününde dahi bulunamamış tek bir haber dahi alınamamıştı. Kayıp olan 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı ve 8 yaşındaki Bayram Erol bütün TV kanallarında yayınlanmalarına rağmen hiçbir şekilde haber çıkmamış, hem ailelerini hemde ekranlar başındaki izleyicileri üzmüştü. Bunun üzerine 8 yaşındaki Bayram Erol’un annesi Adile Erol ve 5 yaşındaki Kağan Taşçı’nın annesi Nazife Taşçı bir televizyon kanalında yayınlanan Yeşim Salkımın sunduğu “Yeşim Salkım İle Yeni Ben” programına konuk oldular. 351 gündür evlatlarından haber alamayan iki acılı anne, olay gününü anlattılar. Yayın sırasında programa telefonla bağlanan bir izleyici “iki çocuğun Üsküdar da dilendirildiğini” söyledi.

Bu ihbar üzerine incelemeler ve operasyonlar başlatıldı. 351 gün sonra çocuklarından gelen haberle gözyaşlarına boğulan anneler bir umut olayın doğru olup olmadığına dair gelecek olan haberi bekliyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.