TV

Kemal Doğulu Hastahaneye Kaldırıldı

Ünlü modacı, şarkıcı ve fotoğrafçı Kemal Doğulu geçirdiği kaza sonucu hastahaneye kaldırıldı.

Dün akşam saatlerinde Beyoğlundaki evinde, merdivenleri çıkarken bi anda dengesini kaybedip düştü, Kemal Doğulu ev sahibi tarafından bulunup hemen Taksim Acıbadem hastahanesine kaldırıldı.

Durumu ciddiyetini korurken, olayı duyan ünlüler hastahaneye akın etti. Kemal doğulu’nun oyuncu olan kardeşi Kadir Doğulu instagram hesabından yaptığı açıklamayla durum hakkında bilgi verdi.

Kadir Doğulu “Abimin durumu ciddiyetini koruyor, dua edin. Doktorlar elinden geleni yaptı, yapıyorda. Tüm aile yanındayız, kritik günleri atlatması için dua ediyoruz, şu mübarek günlerde abim için sizde dua edin” diye açıklama yaptı.

Kemal Doğulu’nun yakın arkadaşı Çağla Şikel de instagram hesabından açıklama yaptı “Kemalimizin durumu iyi, müşade altında tutuluyor” diyerek iyi olacağını paylaştı.

Kemal Doğulu’ya acil şifalar dileriz.

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bahar Yay

22 yaşında, Dicle üniversitesi mezunuyum. Spor yapmayı seviyorum ve tekvandoyla uğraşıyorum. Aktif, atılgan, meraklı biriyimdir. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Hayatpedi.com'un tarafsız ve özgün habercilik ilkesine sadık kalarak gündem haberleri ve çeşitli kategorilerde haberler yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı